Виробництво обладнання для урбан-парків

Незважаючи на вільний характер, у вуличної культури і спорту є певні вимоги до простору, покриттю і об’єктам. Обладнання для вуличних культур і спорту використовуються різними категоріями городян. Серед них – як професійні спортсмени, так і новачки, тому необхідно дотримуватися безпеки в створенні сучасних паркових просторів в кожному місті

Компанія Unique Build допомагає вибрати обладнання для урбан-парку на основі аналізу проекту майбутнього об’єкта.

Наші фахівці враховують ряд факторів: місце розташування, площа урбан-парку, що переважають напрямки вуличної культури і спорту в цій локації, рівень майстерності майбутніх відвідувачів. Ми приступаємо до створення концепції урбан-парку тільки після якісного глибинного дослідження на заданій локації. Кожен урбан-парк від Unique Build – це унікальне дизайнерське рішення. Для нас важливо створювати не тільки привабливий зовнішній вигляд і форму, але розробити сценарій розвитку і використання урбан-парку і території навколо нього.

 

Ми виробляємо обладнання для урбан-парків будь-якої складності: панна корти для гри в панну і корти 3х3 для вуличного футболу, стрітбольний корт з якісним м’яким покриттям для гри в стрітбол 1х1, 2х2, 3х3, воркаут корт з унікальними снарядами, траса для паркуру на м’якому покритті, скейтпарки на бетонній основі з фанерними фігурами, памп-трек траса з фанери, боулдерінг, інше обладнання для вуличного спорту і культур. При цьому наша команда не зупиняється на перерахованому і вже розробляє ноу-хау локації.

Наші фахівці підберуть і зроблять для вас безпечне і надійне обладнання для урбан-парків в будь-якому місті України.