Будівництво урбан-парків

Ми розробляємо індивідуальні проекти, виходячи з дослідження і потреб городян. Наше завдання створити умови для комфортного і безпечного заняття вуличними культурами і спортом.
Під час будівництва урбан-парку команда Unique Build контролює все: архітектуру, дизайн, якість матеріалів, обладнання, правильність установки, навігацію. Ми зібрали будівельну команду з людей, які самі є частиною вуличної культури і розуміють, як урбан-парк повинен функціонувати після його споруди. Інакше майданчик не буде працювати або стане травмнебезпечним і нікому не потрібним.

При будівництві ми враховуємо, що урбан-парк не може існувати у відриві від міського середовища, тому наші проекти стають частиною живої екосистеми і генерують постійний потік творчої енергії.

Компанія Unique Build приділяє увагу не тільки функціональності, але і візуальної складової. Спільно з дизайнерами ми розробляємо бренд-код для наших урбан-парків: покриття кортів і обладнання виконані у фірмових кольорах за участю вуличних художників. Стилістична єдність створює позитивну атмосферу, де хочеться розвиватися в будь-якій формі вуличної активності.
Наша команда бере під контроль створення урбан-парку – від концепту, ескізного, робочого проекту, будівництва до здачі і включення в життя об’єкта в будь-якій точці України.