16 Грудня 2020

Про компанію “Unique Build”

Компанія Unique Build – це об’єднання ідейних натхненників платформи Street Culture і будівельної компанії Mega S для створення сучасних форматів урбан парків, де об’єднуються культура, спорт і сімейний відпочинок.

Сьогодні компанія переосмислює публічні простори міст і створює креативні концепти майданчиків для розвитку культурного середовища для майбутнього покоління.

Створюємо точки тяжіння городян

У цьому році на бульварі Юр’єва в Харкові компанія Unique Build відкрила сучасний урбан парк міжнародного рівня. Він задав новий рівень створення інфраструктури для вуличних культур. Тут розташовано 7 локацій:

  • Cтріт футбол – панна корт для гри в панну і корт 3х3 для вуличного футболу;
  • Cтрітбольний корт з якісним м’яким покриттям для гри в стрітбол 1х1, 2х2, 3х3;
  • Воркаут корт з унікальними снарядами та м’яким покриттям;
  • Паркур траса з фанери з м’яким покриттям;
  • Стрітовий скейтпарк на бетонній основі з фанерними фігурами;
  • Памп-трек траса з фанери.

Під час будівництва і запуску наша команда контролювала все: архітектуру, дизайн, якість матеріалів, обладнання, правильність установки, дизайн, навігацію. Уже зараз парк активно експлуатується, і ми бачимо, як вони стали точкою тяжіння молоді: тут проводять тренування, чемпіонати, баттли, зйомки для брендів, заняття для школярів і просто молодіжна тусовка.

Змінюємо ставлення до вулиці

Компанія Unique Build впроваджує методи проектування міських об’єктів і будує урбан парки, згідно з потребами городян. Вибір території та передпроектне дослідження проводяться серед жителів району та міста. Ми створюємо точки тяжіння і нові можливості для дозвілля та самореалізації молоді та підлітків. Ми хочемо створити новий тип парку, де є місце для репрезентації та становлення кожної людини, хто хоче творити нове культурне середовище.

Вуличні види культури та спорту є імпровізаційною та креативною адаптацією занять різними фізичними активностями в міському ландшафті. Молодь і підлітки виходять на вулицю, щоб знайти себе, тому так важливо створити для них майданчики, де буде панувати позитивна атмосфера підтримки. Вулична культура і спорт саме про це. Взаємодія в такому середовищі поширює ідеї соціальної згуртованості, що особливо важливо в районі. Ком’юніті активних городян впливає на відповідальне ставлення до майданчика, району і місту.

Пишемо нову історію міст

Об’єкти вуличної культури та спорту дають можливість зробити міста по-справжньому живими. По всій Україні існують паркові та дворові території в занедбаному стані. Раніше багато з них з’єднували промислові або спальні райони та були популярними. Сьогодні для них необхідні сучасні урбаністичні рішення, щоб вдихнути друге життя. Оновлений суспільний простір має підкреслити ідентичність локації та привернути увагу всіх городян. Уже зараз в урбан парк на бульварі Юр’єва з’їжджаються харків’яни з різних куточків міста, а в майбутньому парк стане візитною карткою Немишлянського району.

Проекти урбан парків від Unique Build спрямовані на створення середовища для нової активної міської культури та переосмислення вуличного дозвілля. В створення кожного проекту ми вкладаємо весь багаторічний досвід і масштабуємо його на всю країну. Ми хочемо змінити життя у всіх містах України та розбавити їх об’єктами, які генерують енергію, надихають і заряджають позитивом.